Yaşam

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Arasında Neler Oluyor? İkili Nereye Gitti?

Yalıçapkını oyuncuları Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu

Son zamanlarda çok konuşulan Yalıçapkını dizisinin sevilen oyuncuları Mert Wish Demir ve Afra Saraçoğlu, önceki gün yeni bölüm çekimleri için Bebek’e gitti. Hayranlarından yoğun ilgi gördükten sonra yakın arkadaşları Selin Bozacı’nın rol aldığı “Cimri” adlı tiyatro oyununa gittiler.

Mert Yazıcılıoğlu ve Afra Saraçoğlu, 4 yıllık birlikteliklerinin ardından bir süre önce sürpriz bir şekilde ayrılma kararı aldı. Afra Saraçoğlu’nun rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile olan yakınlığı ilişkinin sonunda görüntülendi.

Bu dedikodular üzerine Mert Ramazan, Afra’nın yakın arkadaşı olduğunu söyledi. Hatta eski sevgililer de Instagram hesaplarından yaptıkları açıklamayla söylentileri net bir şekilde yalanlamıştı.

mert ramazan demir

Aşk söz meselesi değildir

Geçtiğimiz günlerde muhabirlerle takılan Mert Ramazan Demir’e yönelik aşk tartışmalarını hatırlatarak açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, “Geçen hafta Etiler’de çekim yapıyorduk, setimiz vardı. Aksi takdirde aramızda sanıldığı gibi bir aşk durumu söz konusu değil” şeklinde konuştu.

Hayranlarının yoğun ilgisi şaşırttı

Aşk dedikoduları bitmeyen ikili önceki gün Bebek’te görüntülendi. Dizi çekimleri için Bebek sahilinde bulunan ikili, hayranları tarafından büyük ilgi gördü. Parçayı muhafazaların içinden çekmeye çalışırken ikili yoğunluktan çekimi ortalamak zorunda kaldılar.

tiyatroya gittiler

İkili daha sonra yakın arkadaşları Selin Bozacı’nın tiyatro oyununu izlemek için Violent Center’a gitti. Objektiflere takılan ikili dikkat çekti.

yenisarbademlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu