Ekonomi

Akbank ile Ödeme Almanın Kolay Yolu ‘Ödeme İste’ Akbank Mobil’de

Akbank Mobil’deki ‘Ödeme İste’ özelliği ile Akbank müşterileri yeni nesil para transferi deneyimiyle tanışıyor. ‘Ödeme İste’ özelliğini kullanarak para transferi taleplerini ilgili kişilere kolaylıkla iletiyorlar ve gelen ödeme taleplerine hızlı bir şekilde yanıt veriyorlar. Bu, ödemeleri hatırlatmayı ve para transferini kolaylaştırır.

Akbank, sunduğu basit, kolay ve güvenilir para transferi deneyimini zenginleştiren ‘Ödeme İste’ özelliğini Akbank Mobil’e ekledi. Bu özellik, nakit ihtiyacı veya ödeme süreçlerinde karşı taraftan para transferi talebinde bulunabilmenizi sağlar. Gelen talepleri aynı anda görme ve 7/24 ödeme yapma imkanı sunar.

‘Ödeme İste’ özelliğiyle Akbank müşterilerine alternatif ve yenilikçi bir para transferi prosedürünü hayata geçirdiklerini belirten Dr. Akbank Bireysel Bankacılık ve Dijital Analitik Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce , “Bankacılık sektörü düzenlemeler ve dijital gelişmelerle yeni bir çehre kazanıyor. Akbank olarak uzun yıllardır yatırım yaptığımız yeni nesil teknolojilerle bu alanın liderlerini müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Son olarak TCMB öncülüğünde hayata geçirilen ‘Ödeme İste’ özelliği, bankacılık müşterilerinin hayatını kolaylaştıran bir yenilik. Bu özelliği Akbank müşterilerine basit, kolay ve hızlı bir taşınabilir bankacılık deneyimiyle tanıştırdık. “Bu şekilde müşterilerimize para taleplerini göndermek, ödeme yapmak ve nakit akışını yönetmek için orijinal bir araçla destek veriyoruz.”

‘Ödeme İste’ özelliği Akbank Mobil’in kullanımı kolay kullanıcı arayüzü menüsünden kolaylıkla yönetilmektedir. Akbank müşterileri bireysel veya düzenli ödeme talepleri oluşturup ilgili taraflarla paylaşabilmektedir. Kayıtlı kişi listesinden talep oluşturabilme özelliği sayesinde ödeme talep edilecek kişinin bilgileri girilmeden hızlı ve kolay bir şekilde talep oluşturulabilmektedir. Akıllı menü sayesinde gelen ödemeler ödeme takviminde de görülmekte, tüm para transferleri hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberadilcevaz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu