Yaşam

Andrew Tate Tecavüz ve İnsan Ticaretiyle Suçlandı

Özellikle genç izleyici kitlesini olumsuz etkileyen sosyal medyanın en çok tartışılan isimlerinden biri. Andrew Tate Geçen yıl büyük olaylarla gündeme geldi. Rumen yetkililer, Tate tecavüz, insan kaçakçılığı ve organize suçlarilişkisi nedeniyle tutuklanmıştı.

Andrew Tate ve kardeşi Tristan Tate, serbest bırakılmadan önce birkaç hafta hapsedildi. Ancak iki isme yönelik suçlamalar ve Romanya’daki davaları devam ediyor. Bugün, ikili hakkında yeni bir gelişmeoldu.

Andrew Tate, Tristan Tate ve iki zanlı mahkemeye çıkabilir:

Bükreş Savcılığı dört kişiyi tecavüz, insan kaçakçılığı ve cinsel istismarla suçladı iddianamesini hazırladı.İddianamede dört isim 2021 yılında suç örgütü kurmakla suçlandı.

İddia makamı, kabahatin sadece Romanya’yı değil, ABD ve İngiltere’yi de kapsadığını savundu. Ayrıca iddianamede Bir suç örgütünün kurbanı olduğunu iddia eden yedi kişiterimi de yer aldı.

Kurbanlar, Tate kardeşler tarafından evlilik vaadiyle kandırıldıklarını iddia etti. Andrew Tate, bu kişilerden biri tarafından tecavüzle suçlanıyor.

Bir sonraki aşama ne olacak?

Savcılık tarafından sunulan iddianame hakim tarafından 60 gün içinde incelenecek. Dava açılıp açılmayacağına hakim karar verecek. Dava açılması durumunda, dava birkaç yıl sürebilirtahmin edilmektedir.

Son aylardaki gelişmeler:

karamursel-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu