Haber

Antalya’da tramvay hattında onarım çalışmaları başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Doğu Garajı-Meydan duraklarının ortasındaki Yedi Arıklar bölgesinde tramvay bordürünü onaracak. 5 Ağustos’ta başlayacak çalışma 5 Kasım’da tamamlanacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 5 Ağustos 2023 prestijiyle, Antalya’nın değerli ulaşım hatlarından biri olan Doğu Garajı-Meydan duraklarının ortasında, Yedi Arıklar bölgesinde bulunan tramvay hattında onarım çalışmasına başlıyor. Yeraltı suları ve zamana bağlı çökmeler nedeniyle işletme emniyetinin tam olarak sağlanabilmesi için hattın alt yapısında zorunlu çalışma yapılması planlanmıştır.

ÜCRETLER OTOBÜS TRANSFER ÜCRETLENDİRME İLE DEVAM EDECEKTİR

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanı Nurettin Tonguç, onarım çalışmalarının 5 Kasım’da tamamlanacağını belirterek, “Bu dönemde Doğu Garajı-Meydan durağı arasında ücretsiz otobüs aktarması ile tramvay seferleri yapılacak. onarım çalışması kapsamında hattın altyapısı güçlendirilecek ve çökme riski en aza indirilecek. 5 Kasım’a kadar çalışmaları tamamlayabiliriz. sağlıklı ve inançlı bir şekilde” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu