Haber

Başkan Çolakbayrakdar Yaz Kurslarını Ziyaret Etti

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, spor faaliyetlerinde eğitim veren yaz kurslarını ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi. Yaz döneminin ardından sürpriz etkinliklerle gençlerin her zaman olduğu gibi yanlarında olacaklarının sözünü veren Önder Çolakbayrakdar, 41 parkta 2 bin 500 öğrencinin spor yaptığını, yaz kurslarıyla da başarılı ve yetenekli nesillerin yetişmesine katkıda bulunduklarını belirtti.

Tuna, Sümer ve Gül Parkı’nda okuyan çocuklarla ortaya çıkan Önder Çolakbayrakdar, yoğun ilgi gördü. Futbol, ​​basketbol ve voleybol gibi farklı branşlarda eğitim gören öğrencilerin performanslarını izleyen Önder Çolakbayrakdar, etkinliklere eşlik etti ve ilahiler söyledi. Yaz döneminin ardından sürpriz cümbüşlerle gençlerin yanlarında olacağı söylentisini veren Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı söyledi. Spor Çocukların yaz tatillerini Müdürlük aracılığıyla eğlenceli hale getirmek istediklerine dikkati çeken; “Yaz sporları antrenmanlarının yapıldığı parklardayız. İlçemizde bulunan 41 parkta 2 bin 500’den fazla çocuk verimli ve keyifli vakit geçiriyor. Çocuklarımız yaz tatilinde hem keyifli vakit geçiriyor hem de arkadaşlarıyla bir arada. Burada, kardeşliği, dostluğu ve sevgiyi doyasıya yaşıyorlar. boş zamanlarını da doğru değerlendiriyorlar. biz burada sadece spor eğitimi vermiyoruz. çocuklarımızın yetenekli olduğu alanları keşfedip, yetenekli oldukları alanlara yönlendiriyoruz. Bundan sonra da yaz tatilinin ardından yıl boyunca sürpriz etkinliklerle gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.Tüm çabamız Büyük ve Güçlü Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımızın yetişmesi için. Bu vesileyle öğrencilerimizin yaz tatillerini bu şekilde değerli kıldıkları için, hocalarımızı da tebrik etmek isterim.Çünkü özverili çalışmaları ile gençlerimiz ve gençlerimiz arasında uygun bir sinerji oluşmuştur. çocuklarımız” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, eğitimlerinin devamını talep eden çocuklara seslenerek; Her zaman yanlarında olduğumuz çocuklarımıza gönülden verdiğimiz desteği artırmaya devam edeceğiz” dedi. Eğitimlerde hem eğlenen hem de büyük bir zevkle öğrenen gençler ve çocuklar; Fiziki gelişimleri açısından keyifli, keyifli ve verimli zamanlar geçirdiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar’a spora verdiği önem ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. – KAYSERİ

ayrancihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu