Haber

Dursun Özbek’i Fenerbahçe’ye Göndermek

Galatasaray Kulüp Lideri Dursun Özbek, Spor Toto Büyük Lig’de başarılı oldukları için rakiplerinin saha dışında da kendileriyle uğraştığını iddia etti.

Başkan Özbek, sarı-kırmızılı kulübün Ali Sami Yen Stadyumu’nda düzenlenen Nisan ayı olağan meclis toplantısında konuştu.

Özbek, öğleden sonra yapılacak Kulüpler Birliği Vakfı toplantısına gideceği için meclisten erken ayrılacağını belirtti. “Bugün federasyonla çok önemli bir görüşme var. Toplantının gündemi güncel konular. Ayrıca gelecek yılki organizasyonla ilgili konular da görüşülecek.”söz konusu.

Kendilerine karşı tavırlarını garip bulmadıklarını belirten Özbek, şöyle konuştu:

“Her zaman olduğu gibi Galatasaray başarılı olduğunda rakiplerimiz ve futbolla ilgili kişilerin Galatasaray’a karşı tavırları oluyor. Bunu yadırgamıyoruz. Çünkü daha önce de böyleydi, bugün de böyle. Şimdi çok çetin bir mücadele zamanı. . Biz tüm Galatasaray taraftarları adına bu mücadeleyi veriyoruz.”

“Sizden güç alıyoruz”

“Biz bu mücadeleyi verirken sizlerin de bize destek olmanız çok önemli. Rakiplerimiz sahada oynanan futbol dışında Galatasaray’ın her şeyiyle uğraşmaya başladı. Biz birlik ve beraberlik içinde olursak ne yaparlarsa yapsınlar beyhudedir. Sizlerden bu kritik dönemde şimdiye kadar birlik ve desteğinizi göstermenizi rica eder, sizlerden güç alırız.Bizi desteklerseniz kendimizi en güçlü seviyede hissederiz.”

habergulnar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu