Teknoloji

Elon Musk, Apple’ın Kendisini Tehdit Ettiğini İddia Etti

Twitter’ı satın aldığından beri mavi tikin “ayarlarıyla oynayan” üstüne şirketin üst seviye çalışanlarını teker teker işten kovan bir de yetmezmiş üzere platforma güvenmeyip reklam vermekten vazgeçen şirketlerin CEO’larını arayıp şikâyet eden Elon Musk, daima olarak Twitter ve başka şirketler hakkında olay yaratan açıklamalar yapıyor.

Bugün akşam saatlerinde ise Elon Musk, Twitter hesabından Apple’ın kendisini “Twitter’ı App Store’dan kaldırmakla” tehdit ettiğini açıkladı. Musk ayrıyeten Apple hakkında kimi açıklamalarda da bulundu.

“Apple beni tehdit ediyor”

Geçtiğimiz saatlerde tweet atan Elon Musk, Twitter’ın en büyük reklam verenlerinden birisi olan Apple’ın reklamlarının büyük bir kısmını geri çektiğini açıklayarak “Apple Amerika’daki ifade özgürlüğünden nefret mi ediyor?” sorusunu sordu. Bu paylaşımdan yaklaşık 30 dakika sonra diğer bir tweet atan Musk, Apple’ın kendisini “Twitter’ı App Store’dan kaldırmakla” tehdit ettiğini idda etti. Bu tehdidin nedenini bilmediğini söyleyen Twitter CEO’su, “bunun kulağa ön yargılı gelmediğini” belirterek Apple’ın kendisine komplo kurduğunu ima etti.

Detaylar geliyor….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu