Yaşam

Karayazı, Köprüköy, Narman’da deprem oldu mu? 9-10 Şubat Erzurum Karayazı, Köprüköy, Narman depreminin büyüklüğü ne oldu? 9 şubat deprem listesi!

6 Şubat 2023 Pazartesi günü ülkemizin birçok ilinde deprem meydana geldi. Bugün 9 Şubat Perşembe günü artçı sarsıntılar devam ediyor. Depremde arama kurtarma çalışmaları devam ederken hangi ilde kaç deprem meydana geldiği merak ediliyor. Peki Karayazı, Köprüköy, Narman’da deprem mi oldu? Karayazı, Köprüköy, Narman depreminin büyüklüğü ne kadardı? Karayazı’da yeni bir deprem mi var? Köprüköy’de yeni bir deprem mi var? Norman’da yeni beyin sarsıntısı mı? Detaylar burada…

DEPREM NEREDE OLDU?

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay’da büyük yıkım meydana geldi. Öğle saatlerinde aynı bölgede bu kez 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

BUGÜN Mİ OLDU? (9 ŞUBAT 2023 3 GÜN)

Pazartesi günü meydana gelen büyük depremin ardından bugün de artçı sarsıntılar yaşanmaya devam ediyor. Özellikle Kahramanmaraş, Adıyaman, Hatay, Malatya vb. şehirlerimizde artçı depremler olmaya devam ediyor.

KARAYAZİ, KÖPRÜKÖY, NARMAN’DA DEPREM Mİ OLDU?

AFAD verilerine göre Kahramanmaraş’ta 6 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 04:17 sıralarında 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı çevre birçok ilde de hissedildi ve çevre illeri de etkisi altına aldı. Maraş’ta yeni artçı sarsıntılar yaşanmaya devam ediyor. Ayrıca Erzurum’da 9 Şubat 2023 tarihinde bugün saat 16:52’de Aşkale’de 3.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu sarsıntıların genel olarak Erzurum’un Karayazı, Köprüköy ve Narman ilçelerinde hissedildiği bildirildi.

KANDİLLİ SON DEPREM

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Son dakikasallamak haberler i ile vatandaşlara anında şok haberler veriliyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

BUGÜN Mİ OLDU?

Bugün deprem oldu mu sorusunun yeni cevabını takip etmek için Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesini takip edebilirsiniz. Burada anlık titreşim analizleri yapılır ve en güncel verilerle sunulur. Son 500 depreme kadar bugün mü dün mü deprem oldu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

DEPREM NEREDE OLDU?

Son dakika deprem haberleri ve depremin şiddeti sorusuna ayrıca AFAD ve Kandilli deprem listesi veya Haber.com’un en son depremler sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu