Haber

Sporcular, Çin’de düzenlenecek 31. FISU Dünya Üniversiteler Yaz Oyunlarına katılmaktan heyecan duyuyor

Çin’de düzenlenecek olan 31. FISU Dünya Üniversiteler Yaz Oyunları yaklaşırken dünyanın çeşitli ülkelerinden sporcuların heyecanlı bekleyişi sürüyor.

Çin’in güneybatısındaki Sichuan eyaletinin merkezi Chengdu kentinde 28 Temmuz-8 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan Üniversite Oyunlarında toplam 18 spor dalı yer alacak.

SES 1 (Türkçe): ÖZGE YILMAZ, Türk masa tenisçisi:

“Şu anda gerçekten heyecanlıyım. Daha önce birçok kez yurt dışına çıktım ama Çin’e hiç gitmedim. Çin çok uygun fiyatlı, şu anda masa tenisinde dünya sıralamasında birinci ve yıllardır böyle. . Bu yüzden Çin’i daha çok görmek istedim.”

SES 2 (İngilizce): NIRAN CZUCKERMANN, İsrailli eskrimci:

“Bu düzenlemeyi dört gözle bekliyorum. Çünkü daha önce katıldığım yarışlardan çok farklı bir yerde yapılıyor. Asya, özellikle Çin hakkında çok şey duydum. Oraya gidip yeni insanlarla tanışmak için çok istekli ve heyecanlıyım.” dünyanın farklı yerlerinden insanlar.”

SES 3 (İngilizce): JANE MİRIGO, Kenyalı koşucu:

“Benim için Çin’deki yarışmaya katılmak çok güzel bir duygu. Çünkü yarışmalar sırasında iyi insanlarla tanışıp bağlantı kurabiliyorum. Aynı zamanda yeteneğimi gösterebileceğim bir platform. İyi bir platform.”

SES 4 (İngilizce): Ugandalı badminton oyuncuları:

“Merhaba. Biz Ugandalı badminton grubuyuz. Çin’in Chengdu kentine gideceğimiz için çok heyecanlıyız. Chengdu hayallerimizi gerçekleştiriyor.”

Chengdu’dan bildiren Xinhua Haber Ajansı muhabirleri.(XHTV)

ezineajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu