Haber

VALORANT Challengers Türkiye Unity Ligi 5. Hafta 2. Gün maçları tamamlandı

Riot Games’in oynaması ücretsiz FPS nişancı oyunu VALORANT’ın Challengers Türkiye Birlik Ligi 5. Hafta 2. Gün maçları 19 Şubat Pazar günü oynandı. Thunderbolts Gaming – Galatasaray Esports ve Papara SuperMassive – Galkticos karşılaşmalarını Galatasaray Esports ve Papara SuperMassive kazandı.

THUNDERBOLTS OYUN 1 – 2 GALATASARAY ESPORLARI

Ligde play-off’a kalma mücadelesi veren Thunderbolts ile Galatasaray, ligin 5. haftasında karşı karşıya geldi. Fracture’ın oynadığı ilk haritada 13-3’lük skorla seriye 1-0 önde giden Galatasaray Espor, ikinci harita Haven’da 13-9 mağlup oldu ve skor eşitlendi. Son olarak Pearl haritasında 13-9 kazanan Galatasaray Espor, seride 2-1 öne geçerek Thunderbolts’u mağlup etti.

PARA SÜPER KÜTLE 2 – 1 GALAKTİKOS

Ligin ilk dört haftasını lider kapatan Papara SuperMassive, beşinci haftada ligin son sırasındaki Galacticos ile karşı karşıya geldi. Fracture’ın oynadığı ilk haritada 13-10 mağlubiyetle başlayan Papara Supermassive, ikinci harita Icebox’ta 13-3 kazanarak skoru eşitledi. Son olarak Lotus haritasında 13-10 kazanan SuperMassive, seride 2-1 öne geçerek Galkticos’u mağlup etti.

habermezitli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu