Yaşam

Britney Spears, Justin Timberlake ile hamileliği ve kürtajı hakkında açıklamalarda bulundu

Gösteri dünyasının sansasyonel isimlerinden biri olan, çalkantılı özel hayatı ve vesayet davasıyla sıklıkla dikkat çeken Britney Spears, geçtiğimiz günlerde yayımlanan anı kitabı “İçimdeki Kadınlar”la adından söz ettiriyor.

Spears kitapta geçmiş ilişkilerini ayrıntılarıyla anlatırken, aynı zamanda yıllardır sır olarak kalan bir hamileliği de ortaya çıkarıyor. Ünlü müzisyenin, 1999-2002 yılları arasında birlikte olduğu NSYNC müzisyeni Justin Timberlake ile olaylı bir ilişkisi vardı.

İlişki bittikten sonra bile Timberlake’in aldatıldığını ima eden açıklamalarıyla uzun süre manşetlerde yer almaya devam etti.

Yeni kitapla birlikte çiftin bu dönemde neredeyse çocuk sahibi olduğu ortaya çıktı. Spears, Timberlake’ten hamile olduğunu açıkladı. Ünlü müzisyen ayrıca aileler dahil kimsenin hamilelik ve kürtajdan haberi olmadığını da belirtti.

Spears şu satırları yazıyor: “Kimsenin hamilelik veya kürtaj hakkında bilgi sahibi olmaması önemliydi, bu da her şeyi evde yapmamız gerektiği anlamına geliyordu.

Ailelerimize bile söylemedik. Justin ve benim dışımda bunu bilen tek kişi, bana her zaman yardım etmeye hazır olan Felicia’ydı (Britney Spears’ın eski asistanı). Bana ‘Biraz acıyabilir ama iyileşeceksin’ söylendi.

Belirlenen günde sadece Felicia ve Justin oradayken küçük hapları aldım. Çok geçmeden dayanılmaz kramplar yaşamaya başladım. “Tuvalete gittim ve saatlerce orada kaldım, yerde yattım, ağladım ve çığlık attım.”

Bu arada Justin Timberlake’in de kendisini müzikle rahatlattığını söyledi: “Justin banyoya geldi ve benimle yere uzandı. Bir ara müziğin yardımcı olabileceğini düşündü ve gitarını alıp benimle birlikte tıngırdatmaya başladı.”

Justin Timberlake henüz bir açıklama yapmasa da kitap yayınlanmadan önce Timberlake’e yakın bir kaynak, ünlü ismin nelerin açığa çıkacağı konusunda tedirgin olduğunu belirtmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu