Haber

Kastamonu’da depremzedeler için eğlence programı düzenlendi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem 13,5 milyon kişiyi ağır etkiledi.

Çocuklar da depremden olumsuz etkilendi.

Kastamonu Belediyesi tarafından Belediye Düğün ve Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlikte çocuklar, palyaçolar, yüz boyama sanatçıları, balon ustaları, eğitmenler, tiyatro, müzikli cümbüş ve sihirbazlık gösterileri ile keyifli vakit geçirdiler.

Çeşitli hediyeler verildi

Hem ailelerin hem de çocukların moralinin yüksek olduğu cümbüşte, etkinliğe katılan aile ve çocuklara Kastamonu Belediyesi ekipleri tarafından çeşitli hediyeler verildi ve balonlar dağıtıldı.

“Misafirlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

Kente gelen depremzedelerin tesellisi için her türlü çabayı gösterdiklerini belirten Vidinlioğlu, şunları kaydetti:

Yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen ve 11 ilimizi etkisi altına alan depremin ardından ilimizde misafir ettiğimiz depremzedeler için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Özellikle beyin sarsıntısından en çok etkilenen çocuklarımıza biraz moral olsun diye bir cümbüş düzenledik. Güzel bir mücadeleydi. Çocuklarımız kadar ailelerimizin de eğlenmesi ve keyifli bir gün geçirmesi bizleri çok mutlu etti. Hem çocuklarımızın hem de ailelerimizin yüzü güldü. Misafirlerimizin yüzlerindeki gülümseme bizleri de gülümsetti. Bundan sonra da çeşitli etkinliklerle misafirlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi tüm zorlukları birlikte aşacağız.

kavakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu